• slide1

İNSAN KAYNAKLARI

Geleceği Tasarlamak

Meydan okuma ve alışılmamış düşünceye dayanan ortak bir uzman ekibiz. Merakımızı karmaşık konulara ilerici çözümler üreterek kanalize etmek hem bizim misyonumuz hem de tutkumuzdur.

Tutkulu İnsanlar

Her iş arkadaşımızın merak, tahrik ve bir amaç duygusu ile her gün işe gelmesi bizim için önemlidir. Herkesin ilgili, değerli ve destekli hissettiği, teşvik edici, açık bir çalışma ortamının, olağanüstü başarılar için bir katalizör olduğunu kanıtlıyoruz.

Fikrin Bizim İçin Kiymetli

Saygı, dürüstlük ve güven gibi bazı geleneksel ancak tartışmasız nitelikler içeren ileriye dönük bir kültürü keşfedin. Tüm perspektifleri, güçlü yönleri, becerileri, inançları ve cinsiyetleri masaya bekliyoruz çünkü farklı fikirlerin olağanüstü sonuçlar doğurduğunu biliyoruz.

Kariyer Başlangıcınızda Tam Destek Alin

Yerel ve uluslararası düzeyde yankı uyandıran yüksek profilli projeler üzerinde çalışan yetenekli bir takıma katılın. Topluluğunuzda anlamlı ve etkili bir çalışma yapmanıza olanak tanıyan çeşitli fırsatları keşfederken, destek ve cesaretle adanmışlığı ödüllendiren bir kültürü keşfedin.

Uzmanlık İçin Yola Çıkın

Metsa Mühendislik'te; Sizi çok çeşitli fırsatlara bağlar. Mühendisler, bilim adamları, biyologlar, proje yöneticileri, teknik iş danışmanları ve daha fazlası gibi düşünen uluslararası uzmanlardan oluşan bir kolektifin üyesi olun.

Deneyimli Profesyoneller

Kariyerinizi geliştirmenize olanak tanıyan yüksek profilli, zorlayıcı fırsatlardan yararlanın. Çalıştığımız, yaşadığımız ve etkin olduğumuz yerler üzerinde olumlu, sürdürülebilir bir etkiye sahip olan olağanüstü çalışmalara katkıda bulunun, profesyonellik için yola çıkın.

Metsa Mühendislik Ailesi Her Zaman Yaninda

Güçlendirme ve sorumluluk karışımının olağanüstü başarılara yol açtığına inanıyoruz. Tüm meslektaşlarımızla aynı ortalamanın üstünde standartlara sahibiz. Onlara kendi yolculuklarını yapmak için ihtiyaç duydukları araçları, eğitimi ve desteği sağlıyoruz.